Průvodce praxí

Seminář : Kvalita péče a bezpečí pacientů v ošetřovatelství – problematika nemocničních nákaz

s Renatou Pokornou

1. prosince 2011, 10:00 hod. ve Velkém sále kina Dukla, Jana Masaryka 20, Jihlava (mapa)

Program

09:30 – 10:00 hod. registrace účastníků
10:00 – 12:00 hod. seminář + diskuse

Krátce o přednášející:

Paní Renata Pokorná pracuje v Hematologickém ústavu v Praze; pomáhá na úseku hygieny a epidemiologie v Revmatologickém ústavu v Praze; dále pomáhá na poli nemocniční hygieny v LDN Ryjice v Ústí nad Labem. Přednáší na seminářích a odborných konferencích a kongresech České společnosti pro sterilizaci, Vzdělávání - In, Promedia - motion a pro Aeskulap Akademiii B - Braun Snižování rizik nozokomiálních nákaz a zvyšování kvality ošetřovatelské péče (pro obor kardiovaskulární a onkologii) - kromě Prahy, celá republika; přednáší též pro Společnost lékárníků, konkrétně příprava sterilních léčiv a čisté provozy.

Ocenění a vyznamenání:

2002

Cena ředitele MN UL za nejlepší odbornou práci v soutěži SZP za rok 2002 udělenou Vědeckou radou MN UL – Hygiena rukou v prevenci nozokomiálních nákaz a ocení odborného časopisu SESTRA – článek Hygiena rukou v prevenci nozokomiálních nákaz.

2009

Ocenění České společnosti pro sterilizaci za celoživotní významný přínos do problematiky přípravy a sterilizace zdravotnických prostředků a za dlouholetou práci v oblasti vzdělávání české zdravotnické veřejnosti.

Ke stažení

Fotogalerie