Průvodce praxí

Seminář : Popáleninové trauma

s Mgr. Lenkou Šetelíkovou, vrchní sestrou Kliniky popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze

5. května 2011, 9:45 hod. v posluchárně P4, VŠP Jihlava, Tolstého 16

Popáleninové trauma

Popáleninové trauma patří mezi nejstarší úrazy, které postihovaly lidstvo. Přijďte se dozvědět, jak popáleninový úraz vypadá, co všechno ho může způsobit, jak probíhá, jak devastující mohou být jeho následky…

Krátce o přednášející

Mgr. Lenka Šetelíková se této problematice popálenin věnuje již od r. 1992, kdy začala na klinice popálenin pracovat, od r. 2003 působí v pozici vrchní sestry. Vystudovala mimo jiné Fakultu tělesné výchovy a sportu UK - obor Tělesná a pracovní výchova zdravotně postižených. Působí v O.S. Bolíto (www.bolito.cz), které se věnuje péči o děti po prodělaném popáleninovém traumatu a zabývá se obecně péčí o osoby s postižením. Přednáší vysokoškolákům, středoškolákům i profesním organizacím (hasiči).

Krátce o pracovišti

Klinika popáleninové medicíny zajišťuje komplexní a kontinuální péči o pacienty od 0 věku se všemi typy popáleninového traumatu. Centralizace péče o těžké pacienty rozšiřuje a prohlubuje zkušenosti celého interdisciplinárního týmu specialistů koordinovaného chirurgem-odborníkem v popáleninové medicíně a rekonstrukční chirurgii.

Ke stažení

Fotogalerie